Uçuş Planı filmi oyuncularının adları! Uçuş Planı mevzusu nedir, ne vakit ve nerede çekildi? Uçuş Planı kaç senesinde çekilmiştir?

Yönetmenliğini Robert Schwentke’nin yapmış olduğu ‘Uçuş Planı’ filminin oyuncu kadrosunda; Jodie Foster, Peter Sarsgaard, Matt Bomer şeklinde adlar yer ediniyor. Filmin senaristliğini ise; Billy Ray, Peter A. Dowling kaleme aldı.Uçuş Planı filmi mevzusu ve oyuncuları haberimizde…  
 
Uçuş Planı mevzusu nedir? 
Kyle Pratt’ adındaki uçuş mühendisinin eşi Berlin’de hemen hemen vefat etmiştir. Genç hanım şimdi kocasının tabutu ve altı yaşındaki kızı Julia ile beraber New York’a geri dönmektedir. Tayyare havalandıktan üç saat kadar sonrasında Kyle aniden uyanıp kızının yanında olmadığını farkına varır. İki kattan oluşan bir tayyare olduğundan son aşama endişeli olan anne, kızını aramak için birçok ayrı kısma girmek zorundadır. Bu sırada hostesler aslına bakarsak uçuşun başından itibaren yanında bir çocuk olmadığını hatta bu şekilde bir ismin yolcu kayıtlarında da bulunmadığını iddia ederler. Kyle iddia ettikleri şeklinde hakikaten aklını mı yitirmektedir yoksa toplu bir komplo içinde midir?  
Uçuş Planı oyuncuları
 
Jodie Foster, Peter Sarsgaard, Matt Bomer

Son Dakika Haberler