Toplumsal medyanın konuşmuş olduğu intikam! Eski sevgilisinin düğününde sahne aldı

20.09.2022 22:15 Haber Deposu: Özgürlük Toplumsal Medya, Kaliforniyalı genç müzisyen Alexandra Starr’ın kendisini aldatan sevgilisinden almış olduğu öcü konuşuyor.
DAVET EDİLDİĞİ DÜĞÜNÜN ESKİ SEVGİLİSİNE AİT OLDUĞUNU ÖĞRENDİ
Alexandra Starr, solistliğini yapmış olduğu grubun bir düğünde sahne almak suretiyle çağrı edildiğini öğrendi sadece düğünün 5 yıl süresince beraber olduğu ve kendisini aldatan sevgilisinin düğünü bulunduğunu öğrenince durum garip bir hal aldı.
Toplumsal medya platformu TikTok’ta 17.3 milyon kez görüntülenen videosunda yaşadıklarını özetleyen genç hanım, ” Beni aldatan eski sevgilim düğünü için benim grubumu ayarlamış ve şarkıcının ben olduğumu bilmiyor” dedi.
İNTİKAM FIRSATINI KAÇIRMADI
Damadın kendisini aldattığı hanım ile evlilik arifesinde bulunduğunu öğrenen hanım bunun muhteşem bir intikam fırsatı bulunduğunu düşündü ve düğüne katılmaya karar verdi.
GELİN VE DAMAT HER ŞEYDEN HABERSİZ DANS ETTİ
Toplumsal medyaya yüklenen video klipte,adı açıklanmayan gelin ve damadın her şeyden habersiz mutlu bir halde dans ettikleri görülüyor.
Çiftin ilk dansı esnasında yüzünü gizleyerek John Legend’tan ‘All of Me’ şarkısını söyleyen Starr, ikinci şarkısında kimliğini açığa çıkarmaya karar verdi.

YÜZÜNÜ GÖSTERDİĞİNDE SALON BUZ KESTİ
Genç şarkıcının yüzünü göstermesi ile Düğün salonundaki hava aniden değişti. Gelin ve damat şoke olmuş bir halde hanıma bakarken Alexandra Starr, Carrie Underwood’un ‘Before He Cheats’ doğrusu ‘Aldatmadan Ilkin’ şarkısını anlatmaya başladı.
Söz mevzusu şarkı aldatılan bir kadının duygularını konu alıyor.
SAHNEDEN İNDİRMEYE ÇALIŞTILAR
Genç müzisyen, gelin ve damadın şaşkın bakışları içinde sevinç içinde şarkısına devam ederken davetlilerden biri onu sahneden indirmeye çalıştı.
Toplumsal medyadaki videoda Starr’ın çıkan gerilimin ortasında eline almış olduğu su dolu bardağı damadın üstüne fırlattığı ve düğünü terk etmiş olduğu görülüyor.

İKNA OLMAYANLAR DA VARDI
Alexandra Starr almış olduğu öcü toplumsal medyada büyük bir keyifle anlatsa da bazı seyirciler oldukca ikna olmuş benzer biçimde görünmedi. Kullanıcılardan bazıları kadının yeni başlamış olan müzik kariyerine olan ilgiyi çoğaltmak için bu şekilde bir vaka kurguladığını iddia etti.
Kendileri de daha ilkin aldatılan bazı kullanıcılar ise kadının almış olduğu intikamın muhteşem bulunduğunu belirttiler.
 

Son Dakika Haberler