Ozan Kabak: Gol yemeden kazanacağız

Tanımış olduğu bir lige geri döndüğünü belirten Ozan Kabak, “Geçen seneki Ozan ile bu seneki Ozan içinde fikir ve emek verme olarak hiçbir fark yok. Tek fark daha tertipli, daha tanıdığım bir lige geçtim. Etrafımda bana güvenen insanoğlu var. Sezona iyi başladık. Sonuçlar da ulaşınca kendimi fazlaca iyi bir ortamda buldum. İyi performans sergilemeye başladım. İnşallah bu şekilde devam eder” ifadelerini kullandı.
Sezona oldukça iyi başladığını ve devamını getirmek istediğini söyleyen Ozan Kabak, “Sezona 2 golle başladım. Ek olarak ekip olarak da 2 galibiyetle başladık. Takımla birlikte iyi bir hazırlık periyodu geçirdim. Hoffenheim’da bana güvenen, benim iyi bir futbolcu olduğuma güvenen insanoğlu var. Bu beni extra motive etti. Bundesliga’nın oyun stilime uygun bir lig bulunduğunu düşünüyorum. Onun için de uyarlama problemi çekmedim. İyi bir halde sezona girdik. İnşallah bu şekilde devam eder ve sezonu üst sıralarda tamamlarız. İlk 4 maçı gol yemeden kazandık. İnşallah bu iki maçı da gol yemeden kazanırız. İnşallah B Ligi’ne çıkacağız. Arkasından da A Ligi gelir. Heyecanlıyız, iyi hazırlandık. Yarın güzel bir galibiyetle bunun meyvelerini toplarız” şeklinde konuştu. “İKİ MAÇI DA GOL YEMEDEN KAZANACAĞIZ”
Grup belli olduktan sonrasında teknik direktör Kuntz’un kendilerine gol yemeden tüm maçları kazanma hedefi koyduğunu belirten genç stoper, “Gruplar belli olduktan sonrasında hocamız 6 maçı da kazanmamız ve gol yemeden grubu önder olarak tamamlamamız lazım demişti. Hedefimizi bu şekilde koymuştuk. Şu ana kadar 4 maçta bu hedefe ulaştık. 2 maçımız kaldı. Doğal ki müdafa oyuncuları olarak gol yemeden kazanmak önceliğimiz. Bu extra bir mesuliyet yüklemiyor bizlere tam tersine motivasyon sağlıyor. Gol yememek extra bir gurur deposu oluyor. En iyi şekilde hazırlanacağız ve bu iki maçı da gol yemeden kazanacağız” diye konuştu.

Son Dakika Haberler