Kuruçeşme Açıkhava sahnesi Altay’la renklendi

Altay, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicilerle buluşmanın heyecanını “Devamlı konserler yapıyoruz fakat bu İstanbul’daki ilk Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserim. Bu yüzden mutlu bir coşku içindeyim” sözleriyle söyledi.
ALTAY ENERJİSİ BOĞAZ’I SARDI
‘Kalpsizsin’ adlı albümü ile piyasaya giriş meydana getiren, yorumu ve tarzıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarını ağırladı. Dinleyicileri ‘Keşke Aramasaydın’ şarkısı ile selamlayan Altay enerjisi Boğaz’ı sardı. Birbirinden kıymetli şarkılarını Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde seslendiren Altay; türküden arabeske, rock müzikten oyun havasına uzanan repertuvarıyla hayranlarını mest etti. KURUÇEŞME’DE MÜZİK ZİYAFETİ
Şarkılarını seslendirirken yerinde duramayan Altay, hayranlarını da yerine oturtmadı. ‘Tamam Aşkım’, ‘Hayde Gidelum’, ‘Güzeller İçinden’, ‘Antebin Hamamları’ şeklinde birçok hareketli parçayla müzikseverlere keyifli anlamış olur yaşattı. İki saat süresince müzik ziyafeti sunan meşhur sanatçı, sahne performansıyla sevenlerinin unutamayacağı bir geceye Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde imza attı.

Son Dakika Haberler