Fenerbahçe’de Jesus’tan Szalai’ye izin çıkmadı

Sürem başlangıcında müdafa sistemini Kim ve Szalai üstüne kuran Portekizli çalıştırıcı, Kim’in ayrılığı sonrası sorun yaşamıştı. Cenup Koreli oyuncunun gidişinin arkasından müdafa liderliği Szalai’ye verildi ve onun merkezinde bir müdafa yapısı kuruldu.
Ayrılığı fazlaca riskli
Şimdi de Szalai’nin ihtimaller içinde gidişi tüm hazırlıkları bozacak. Artık yeni bir müdafa planı yapmak, sürem başladığı ve vakit kalmadığı için riskli olacak. Bundan dolayı Szalai’nin takımda kalması için görüşmeler sürüyor. Fenerbahçe, daha ilkin Szalai için 15 milyon euro altında kalan teklifleri değerlendirmeme sonucu almıştı. Sadece bu sayı geçilmesine karşın sarı-lacivertliler transfere soğuk… Beşiktaş Kaan Ayhan’dan vazgeçmiyor
Azmoun da listede
Transferde büyük bir hız içine giren Fenerbahçe, Bayer Leverkusen’de forma giyen Sardar Azmoun’un peşine düştü. Zenit’te kendini kabul ettiren İranlı golcü, Alman ekibine 25 milyon euroya aktarma olmuştu. Sadece Leverkusen’de isteneni yapamadı, 16 maçta bir tek bir gol atabildi.
Mergim Berisha Augsburg’da
Fenerbahçe’nin geçen sürem başlangıcında Salzburg’dan satın almış olduğu Alman forvet Mergim Berisha’yı Bundesliga ekiplerinden Augsburg’a kiraladığını deklare etti. Kulüpten meydana getirilen açıklamada, “Futbol A Takımımızın oyuncularından Mergim Berisha, kiralık olarak Bundesliga ekiplerinden Augsburga aktarma olmuştur. Futbolcumuza yeni ekibi ile başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
(Milliyet)

Son Dakika Haberler