Elektrikli C4 ekimde geliyor – Otomobil Haberleri

18.09.2022 16:00 Haber Deposu: Mehmet Ali Kantarcı Citroen, C4 modelinin tamamen elektrikli versiyonu ë-C4’ü ekim ayında vatanımızda yollara çıkarmaya hazırlanıyor.Elektrikli -C4, hafifçe 50 kWsa bataryayı 100 kW DC süratli şarj desteği gücüyle birleştirerek rakiplerinin çoğundan daha iyi şarj süreleri sunmayı başarıyor. ë-C4, 350 km (WLTP döngüsü) menzie haiz.
Tamamen elektrikli sürüş hazzı
ë-C4, günlük kullanım için ideal çözümü sunuyor. ë-C4’ün kullanım kolaylığı bir çok kullanıcının günlük kullanımını; sessiz, sarsıntısız, dinamik ve CO2 içermeyen bir sürüşle karşılıyor. 50 kWsa kapasitesindeki batarya, günlük kullanımda ofiste ve evde geleneksel bir priz yada Wall Box vesilesiyle şarj edilebiliyor. Onaylı 350 km (WLTP döngüsü) menzili yardımıyla bataryayı her gün şarj etmeye gerek kalmıyor. Ek olarak, hem dikkat çekici iç hacmi hem de optimize edilmiş ağırlığı yardımıyla günlük kullanımda maksimum konfor ve menzil sunuyor. 30 dakikada şarj
100 kW süratli şarjı destekleyen bataryası yardımıyla, uzun yolculuklar artık daha stressiz. Uzun yolculuklarınız esnasında bir kahve ya da yiyecek molası verdiğinizde aracınızı şarja takmanız kafi. Bir tek 30 dakika şeklinde kısa bir sürede batarya 80%’e kadar şarj edilebiliyor.

Son Dakika Haberler