Abdullah Avcı: Geçiş döneminde kazanmak önemliydi

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Ümraniyespor karşısında alınan 1-0’lık galibiyeti değerlendirdi. 02.09.2022 23:43 Son Güncelleme: 02.09.2022 23:43 Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Avcı, mücadelede sakatlık yaşayan Dorukhan Toköz için, “Şimdi hastaneye geçeceğim. Bağla ilgili bir sorun var bilemiyoruz tam. Kimi zaman üzülüyoruz. Kimi zaman seviniyoruz. Bu oyunda bunlar var” diye konuştu.
HangiKredi Ümraniyespor – Trabzonspor: 0-1
“Recep hocayı kutlama ediyorum. Kısıtlı imkanlarla mükemmel işler yapıyor. Oyunun ilk 12 dakikası beni oldukca memnun etti.” sözleriyle açıklamalarına devam eden başarı göstermiş teknik adam, “İkinci yarı gol sonrası oyunu daha erken kopara bilirdik. Bilhassa ikinci yarıda daha iyi bir oyun oynadık. Bunu daha da arttırmamız lazım. Bir geçiş periyodu yaşıyoruz. Oyun ve oyuncular açısından. Bu değişimi kazanarak yaşamamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı. Trabzonspor’da Dorukhan Toköz sakatlandı
Avcı, son olarak, “Bugün takımın yüzde 70’i geçen seneden olmayan oyuncu grubu. Her takıma güçlük çıkaran bir ekip vardı karşımızda. Biz kazandık fakat daha iyi bir oyuna döneceğimizi düşünüyorum. 12-13 dakikalık oyunu 60-70 dakika çıkarmak lazım. Çocuklar buna yanıt veriyorlar. Sakatlıklar oluyor. Bu geçiş döneminde kazanmak bizim için önemliydi.” dedi.

Son Dakika Haberler